Forum Deon.pl Forum Deon.pl

3 cechy, po których można poznać prawdziwego faceta

Autor Wiadomość
deon
Gość
2017-09-25 08:52:00
Naszym zdaniem, szczególnie trafna jest uwaga numer 2. A jakie jest wasze zdanie w kwestii męskości. Przeżywamy kryzys, czy nie?
więcej
Ilość wiadomości: 46
2017-09-25 08:52:01
cecha pierwsza i ostatnia: nie uznaje istnienia "prawdziwego faceta".
TomaszL
Gość
2017-09-25 09:44:46
Wszystkie trzy cechy mają znaczenie. Cieszy mnie, że znalazłą się cecha druga która prowadzi wprost do rozwoju i innowacji.

​Ale nasze wychowanie niestety powoduje, że często tą cechę sie zabija w młodym chłopaku. Szkołą tępi czesto samodzielne myślenie, szukanie szybszych rozwiazań, a osoby które szybciej wszystko zrobiły) uznaje się za leni.
Efekty tego wychowania mamy widoczne codziennie. Nawet jak ktoś uważa tę cechą za ważną w jego życiu, to bardzo trudno sie do tego mu przyznać.
​A od siebie dodam, ze cecha druga to jedna z podstaw mego życia zawodowego. 
1724211950.jpg
Ilość wiadomości: 1
Odpowiedź do: batorex | 2017-10-31 16:50:19
A wiesz, że to właśnie chciałam napisać? 
Brak myślenia schematami i podziałami.
Bo nie musi niczego w ten sposób sobie udowadniać.
Ilość wiadomości: 109
2018-08-10 20:43:29
ten człowiek mówi prawdę. facet który nie jest mądry, silny i odważny nie jest facetem, tylko kobietą. Lękliwość, brak roztropności i słabość nie od dziś kojarzą nam sie z kobiecością. Inna sprawa, że kobiecy faceci też są potrzebni, bo wiele kobiet jest męskich. Ja sam akurat jestem męski, ale znam bardziej ode mnie męskie kobiety. I musze być im posłuszny, bo są silniejsze... takie jest zycie. Co poradzić?
Ilość wiadomości: 32
2018-08-12 16:43:43
typowo technokratyczna wizja faceta: zdobywcy - zwycięzcy, cwaniaka - geniusza w łatwiźnie i "poleżeniu", i otwartości na wszystko i innowacyjności ale często bez ugruntowanych zasad!
idealny CZŁOWIEK-MASZYNA (pewnie jesteś takim, a jak nie to dążysz do IDEAŁU!)
 taaakiego faceta każda praaawdziwa kobieta pokocha na zabój!!!
2062433129.jpg
Ilość wiadomości: 15
2018-08-13 13:59:17
Ksiądz nie powinien się posługiwać sformułowaniem "prawdziwego faceta" bo inni faceci moga poczuć sie odrzuceni i co wtedy?
Ilość wiadomości: 24
Odpowiedź do: bulwaPapieska | 2018-08-13 15:48:58
Najpierw urodź człowieka. Dopiero potem wygłaszaj konferencje o kobiecej lękliwości i słabości. 
Ilość wiadomości: 36
2018-08-13 21:59:32
W książce ,,Dlaczego mężczyźni nienawidzą chodzić do kościoła" autor sugeruje, że dzisiejszy Kościół jest zanadto ,,kobiecy" i mężczyźni nie mają w nim co robić. Mężczyzna sprawdza się w działaniu a w kościele może co najwyżej ozdobić ołtarz kwiatkami, zamieść posadzkę albo zaśpiewać ,,Chwalcie łąki umajone" czy ,,Lulajże Jezuniu" czyli ,,babskie piesni. Księża proboszczowie wciąż niechętnie widzą świeckich w ,,obsłudze" Kościoła np. ekonomicznej, sami wolą wszystko załatwiać, więc i od tej strony nie ma co robić facetom. 
1264366173.jpg
Ilość wiadomości: 1045
2018-08-14 17:37:01
Bardzo mądre słowa księdza Jacka.

Jednak jest to perspektywa ideału mężczyzny widziana oczyma faceta i do na dodatek kapłana.

Według mnie ta wizja jest OK.

Jednak już dla kobiet taka wizja zapewne będzie niespójna i wyrywkowa, bo jak zaakceptować lenistwo faceta, który właśnie sobie leży.

Temat "ideał mężczyzny" jest bardzo szeroki i należy chyba go uzupełniać dopiskiem: "..według....".

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook