Forum Deon.pl Forum Deon.pl

8 rzeczy, których nie powinno się mówić singlom

Autor Wiadomość
deon
Gość
2016-11-10 08:22:43
"Na pewno kogoś znajdziesz". "Jeszcze masz czas. Nic się nie przejmuj" - oto osiem rzeczy, których nigdy nie należy mówić singlom. Zgadzacie się?
więcej
Ilość wiadomości: 31
2016-11-10 08:22:44
Ja często  słyszę,że jak nie mam rodziny (męża i dzieci) to nie mam obwowiązków i mam się fajnie. Tak to może działa jak człowiek nie mieszka z rodzicami.
Ilość wiadomości: 392
2016-11-10 16:57:11
Znowu prymat sampoczucia nad prawdą. A co na to Chrystus? (przecież tu ponoć zbierają się ludzie dla których Jego zdanie jest najważniejsze)
Ilość wiadomości: 1
Odpowiedź do: ZbyszekMichal | 2016-11-10 21:51:44
Co na to Chrystus? Zajrzyjmy do Mt9, 10-12: Rzekli Mu uczniowie: «Jeśli tak ma się sprawa człowieka z żoną, to nie warto się żenić». Lecz On im odpowiedział: «Nie wszyscy to pojmują, lecz tylko ci, którym to jest dane. Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili; i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje!»

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?