Forum Deon.pl Forum Deon.pl

Plaga niemęskich facetów? [WYWIAD]

Autor Wiadomość
deon
Gość
2016-10-01 18:06:32
Zadałem mu pytanie: jakie masz potrzeby relacyjne? Usłyszałem: nie wiem. Przy zdecydowanej kobiecie staje mężczyzna, który mówi: chciałbym mieć święty spokój.
więcej
photo.jpg
Ilość wiadomości: 149
2016-10-01 18:06:33
Jestem spokojny. Wkrótce Europa stanie się muzłmańska i bardzo męska. Allach Akbar ;-)
Marek

marpaw123.deviantart.com
Ilość wiadomości: 265
2017-06-07 23:23:28
Wbrew temu co mówią feministki patriarchat najbardziej unieszczęśliwiał mężczyzn. Dziś jego upadek daje nam wolność od sztywnych wzorców "męskości". "odpowiedzialności", "rycerskości". Trzeba tylko sobie to uświadomić i zacząć być szczęśliwym :)
Ilość wiadomości: 192
2018-05-12 13:50:45
Nie ma bardziej meskich facetow niz Dunczycy - najprzystojniejszy i najwyzszy narod. I Skandynawowie w ogole.
Niech sie nasze roszczeniowe Janusze schowaja. Co to jak mu sie nie zapewni chwalenia, szacunku, najwyzszej pozycji z automatu to sie poplacze i schowa. I narzeka na feministki.
Ilość wiadomości: 192
Odpowiedź do: piecuszek | 2018-05-12 13:53:47
Zle napisalam. Nie Janusze - oni sa znosni. Seby. Nic nie umie, nic umiec i wiedziec nie chce. Ale mysli ze jest pepekiem swiata.
Ilość wiadomości: 24
2018-05-18 20:44:58
Kryzys męskości równa się kryzys ojcostwa, męskość w młodym chłopaku ukształtuje jedynie ojciec, a łaska Boża to wszystko uprządkuje. Księża też powinni być ojcami dla młodych, kler jest pewnego drogowskazem moralnym. Możę i mamy kryzys, ale kiedyś trzeba odbić się od dna - zawsze jest Święta Rodzina jako pierwotny wzór.
Ilość wiadomości: 78
2018-09-13 07:00:56
PLAGA NIEKOBIECYCH KOBIET
Ilość wiadomości: 9
2018-09-21 09:47:20
Wydaje mi się, że kryzysy męskości i kobiecości są ze sobą powiązane. A właściwie, że kryzys męskości wynika z tego, że kobiety tak bardzo się zmieniły, że sami mężczyźni nie wiedzą, jaka jest teraz ich rola, kiedy kobieta naprawdę jest w stanie poradzić sobie sama. Wszyscy mamy ten sam problem: sami nie wiemy, czego tak naprawdę chcemy

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook