Jak odkryć i zdobyć własny biegun? Najbardziej motywujące spotkanie tej wiosny.

(fot. archiwum Marka Kamińskiego / Edyta Szalacha)

Marek Kamiński, znany podróżnik i polarnik, zdobywca obu biegunów Ziemi, opowie w Krakowie o swojej najważniejszej wyprawie - drodze do poznania siebie.

 

Jak odkryć własną drogę? Czym jest duchowe DNA? Dlaczego czasem trzeba iść na krańce świata, żeby odnaleźć siebie? Marek Kamińskim szukał odpowiedzi na te pytania pielgrzymując do Santiago de Compostela, w drodze na bieguny, w podróży do Maroka, a także podczas innych, długich i wymagających, wypraw.


W szczerej rozmowie z Joanną Podsadecką po raz pierwszy opowiedział o swojej podróży życia - drodze do poznania siebie. Jego doświadczenie i przeżycia prowokują wielu do poszukiwania własnych odpowiedzi.

 

Zapraszamy na spotkanie z cyklu "Przestrzeń idei" z autorami książki "Idź własną drogą": Markiem Kamińskim, znanym podróżnikiem i polarnikiem, zdobywcą obu biegunów Ziemi, oraz z Joanną Podsadecką, dziennikarką, współautorką wraz z ks. Janem Kaczkowskim bestsellerowej książki "Dasz radę".

 

To inspirujące spotkanie o odkrywaniu i zdobywaniu własnych biegunów odbędzie się w środę, 26 kwietnia, o godz. 18.00 w Auli Grzegorza Piramowicza SJ (Akademia Ignatianum), ul. Kopernika 26. Więcej szczegółów znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku.

 

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Łopatowska z Interia.pl.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

4

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook