Boniecki o osobistych autorytetach [SPOTKANIE]

WAM
(fot. Grażyna Makara / Tygodnik Powszechny)

W moim notesie jest ich coraz więcej, tych "umarłych" adresów i telefonów. Nie wykreślam ich. No bo jak, tak sobie kogoś skreślić? - pisze ksiądz Adam Boniecki w najnowszej książce - "Abonent chwilowo nieosiągalny".

 

Spotkanie z autorem odbędzie się już w czwartek (26.11), o godz. 18.00, w auli Grzegorza Piramowicza SJ, w budynku Akademii Ignatianum w Krakowie. Tutaj można wirtualnie dołączyć do wydarzenia. Ksiądz Adam opowie o osobistych autorytetach i sprawdzi, czy to, czego szukamy, też chce znaleźć nas. Zapowiada się ważna rozmowa - wspomnienia o tych, o których ksiądz Boniecki nie zapomni nigdy.

 

 

 

Kuroń, Szymborska, Twardowski, Edelman, Kapuściński, Tischner, Turowicz, Życiński i inni. Bardzo osobiście ujęci w słowach wspomnień. Ci, bez których jego świat nie byłby taki sam. Bez nich światu ubyło elegancji. Inspirujące spotkanie, intrygująca rozmowa. Prowadzi Joanna Podsadecka. Rezerwujcie ten wieczór.

 

Abonent chwilowo nieosiągalny

 

Udział w spotkaniu to jednocześnie okazja na zakup najnowszej książki pt: "Abonent chwilowo nieosiągalny" w wyjątkowej cenie (25% rabat). Ksiądz Adam dzieli się w niej refleksjami ze spotkań z ważnymi ludźmi swojego życia.

 

Jan Paweł II czytający pod stołem krytyczny artykuł Kisiela o sobie. Młody Czesław Miłosz, który wiedział, że dla Polski ważniejsze jest jego pisanie niż walka z bronią w ręku. Małżeństwo Turowiczów, pod których dach trafił ksiądz Adam, chociaż szukali studenta na kwaterę. Wielcy ludzie Kościoła, poeci, filozofowie, opozycjoniści, ale też postaci szerzej nieznane, które autor podziwiał. To książka pełna zadumy. O przyjaźni, szacunku i przemijaniu. Inspiruje.

 

Serdecznie dziękujemy firmie Wenecjabo dzięki Wam mieszkańcy Krakowa dowiadują się o spotkaniu z rozwieszonych w całym mieście plakatów. 

 

Do zobaczenia!

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2.81

Liczba głosów:

21

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook