Rocznica - historia miłości

WAM

Małżeństwo Richarda i Laury rozpada się. Ponieważ z roku na rok jest coraz gorzej, decydują się na rozwód. Richard nie może oprzeć się poczuciu porażki i swymi rozterkami dzieli się z ojcem. Otrzymuje od niego niezwykły prezent - intymne listy, jakie rodzice pisali do siebie z okazji kolejnych rocznic ślubu. Z zaskoczeniem odkrywa, że małżeństwo rodziców było zupełnie inne, niż mu się wydawało.


Rocznica to opowieść o namiętności i nadziei. Ukazuje wartość oddania drugiej osobie i tajemnicę udanego związku - małżeństwa na całe życie, pełnego żarliwego uczucia pomimo trudnych doświadczeń.

  

 

 

 

Rocznica - historia miłości - zobacz więcej

 

Słowo do polskich czytelników

 

Relacje międzyludzkie mogą być źrodłem radości lub smutku, zwłaszcza w przypadku małżeństwa. W naszym zabieganym świecie łatwo możemy poczuć się przytłoczeni obowiązkami związanymi z wychowaniem dzieci, pracą zawodową oraz problemami zdrowotnymi i fi nansowymi. Zauroczenie i miłość, ktore połączyły dwoje ludzi, mogą utonąć w morzu rożnych spraw.

 

W Polsce, ktora w porownaniu z innymi krajami europejskimi ma nadal stosunkowo małą liczbę rozwodow, wyraźnie widać wzrost napięć, jakim podlega małżeństwo. Liczba rozwodow podwoiła się z 43 000 w 2000 do 80 000 w 2007 roku.

 

Uważa się, że w większości jest to rezultat wyjazdu ponad miliona osob do innych krajow, zwłaszcza do Wielkiej Brytanii,odkąd Polska przystąpiła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Przedłużające się rozstania są tragiczne w skutkach.

Historia każdego małżeństwa jest bardzo osobista i jedyna w swoim rodzaju, tak jak kombinacja osobowości małżonkow.

 

Problemy są rożne, ale jedno się nie zmienia. Udany związek wymaga czasu i zrozumienia. Co ważniejsze, oznacza prawdziwą miłość i szacunek dla drugiej osoby.

 

Mam nadzieję, że Rocznica pomoże czytelnikom bardziej docenić ukrytą potęgę miłości, ktora potrafi wznieść się ponad wyzwania, jakie przynosi życie. 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook