Praca szuka człowieka, czyli czekamy na twoje zgłoszenie!

(fot. depositphotos.com)
Logo źródła: WAM Wydawnictwo WAM

Szukamy specjalisty ds. promocji książek religijnych w Wydawnictwie WAM.

Nie oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości dat soborów i języka łacińskiego;
  • wypisania w CV: uczestnictwa w scholi dziecięcej, chórze parafialnym czy służby ministranckiej - interesują nas ostatnie lata Twojej pracy oraz edukacji;
  • zapewnienia, że Biblia jest najważniejszą książką - wiemy o tym.

A ponieważ wszystkie tytuły, które wydajemy, są dla nas bardzo ważne, oczekujemy od Ciebie:

  • świadomości, że Twój światopogląd i książka, którą będziesz się opiekować, mogą być na dwóch różnych biegunach;
  • wyrażania opinii podpartych solidnymi argumentami, które przekonają redakcję
    i dział handlowy (działy te są przekonane o własnych racjach);
  • myślenia out of the box.

A poza tym:

DEON.PL POLECA

  • przynajmniej roku doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomości aktualnych trendów w marketingu ukierunkowanym na e-commerce, social media oraz media relations;
  • znajomości branży wydawniczej ze szczególnym naciskiem na rynek książki religijnej;
  • umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie;
  • dużej dozy inicjatywy oraz samodzielności;
  • umiejętności doboru różnych środków komunikacji do różnych odbiorców.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie oraz realizacja planów promocyjnych książek religijnych;
  • proponowanie strategii komunikacji książki, w tym m.in. tworzenie notek okładkowych, leadów promocyjnych;
  • planowanie i zarządzanie budżetem projektu;
  • działania Public Relations oraz budowanie długotrwałych relacji z mediami
    i blogosferą;
  • działania w zakresie e-marketingu, social mediów;
  • tworzenie przekazów marketingowych, copywriting;
  • aktywny udział w budowaniu i rozwoju oferty wydawniczej;
  • nadzór nad przygotowywaniem materiałów promocyjnych;
  • ścisła współpraca z działem handlowym, redakcją oraz portalem Deon.pl;
  • organizacja eventów, spotkań autorskich;
  • udział w wydarzeniach branżowych (np. targach książki).

I w końcu, oferujemy Ci:

  • umowę o pracę;
  • pakiet socjalny (kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne, Multisport);
  • glutenowe obiady w sympatycznej restauracji Veni (absens carens), a jeżeli nie tam, to zapraszamy do WegeWAM.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem praca@wydawnictwowam.pl do 19 maja 2019.

Nie zapomnij o dopisku:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
James Martin SJ

Nie jest to przewodnik, który umożliwi zrozumienie wszystkiego o wszystkim.Pokazuje on raczej, jak odnaleźć Boga w każdym wymiarze swojego życia.

  • Skąd mam wiedzieć, co powinienem w życiu robić?
  • Skąd mam wiedzieć, kim być w życiu?

Skomentuj artykuł

Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.