Gdzie jesteś, Boże?: "Posłaniec" luty 2010

Posłaniec

Na łamach lutowego numeru "Posłańca" szukamy odpowiedzi na pytanie: gdzie jesteś, Boże? Refleksję o tym, na jakich ścieżkach człowiek poszukuje Boga, na jakich zbliża się do prawdy i kiedy oddala się od Stwórcy, podejmują: Andrzej Sarnacki SJ (Irytująca wiara), Stanisław Ziemiański SJ (Drogi do Boga?), Marek Orzechowski (Diabeł mieszka w Brukseli), Agnieszka Gąsierkiewicz (Zagubiona relacja), Anna Pobóg-Lenartowicz (Św. Tomasz z Akwinu). Kard. Stanisław Nagy w rozmowie z ks. Leszkiem Gęsiakiem SJ dzieli się swoim odkrywaniem Boga w dociekaniach naukowych (Poszukując Prawdy).
Ślad liturgicznych świąt przypadających w lutym odnajdujemy w artykułach: Jana Koniora SJ (Święto Światła), Krzysztofa Ołdakowskiego SJ (Znak innego świata), Urszuli Janickiej-Krzywdy (Wilczy miesiąc).


W okres Wielkiego Postu - w czas sprzyjający osobistej odnowie duchowej - wprowadzają i wewnętrznie ukierunkowują czytelnika teksty: Stanisława Biela SJ (Czas łaski), Remigiusza Recława SJ (Otwarte i czekające), dk. Bogdana Sadowskiego (Słuchać Słowa), Stanisława Łucarza SJ (Potop).


Zapraszamy do lektury innych interesujących artykułów: Bartosza Wieczorka (Bycie dla innych), ks. Grzegorza Bugajaka (W chwili zero), Jana Gacia (Śladami katarów), Anny Błasiak (W radości i smutku), Mikołaja Świerada (Drugie śniadanie).

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook