Bioenergoterapia - choroba naszych czasów!

Egzorcysta
„Miesięcznik Egzorcysta”

"Mówi się, że bioenergoterapia to medycyna naturalna, czyli wykorzystująca siły natury. Wystarczy, aby znawca umiał je wyzwolić i  zaaplikował, jako panaceum. Sami bioenergoterapeuci przyznają jednak, że nie wiedzą, jakie jest pochodzenie tych energii. A jeśli zamiast naturalnych wykorzystują ponadnaturalne? (…)

 

Warto zachować ostrożność, tym bardziej, że wielu doświadczyło na własnej skórze skutków działania bioenergii nieznanego pochodzenia. I przed tym przestrzegają." - czytamy we wstępie do majowego "Miesięcznika Egzorcysta". Numer jest już w sprzedaży.

 

Tematem przewodnim bieżącego wydania jest bioenergoterapia. Autorzy, zamieszczonych w numerze tekstów, wnikliwie i wieloaspektowo analizują wspomniane zagadnienie, ostrzegając zarazem przed zagrożeniami duchowymi wiążącymi się z korzystaniem z usług bioenergoterapeutów.

 

Ks. Grzegorz Daroszewski w artykule "Bioenergoterapia - choroba naszych czasów" pyta: "Czy chrześcijanin może i czy powinien za wszelką cenę szukać uzdrowienia z choroby?". Zwraca uwagę na wartość cierpienia i jego rolę w chrześcijańskiej formacji, podkreślając zarazem znaczenie medycyny konwencjonalnej. Autor ostrzega także przed tzw. medycyną naturalną, inaczej holistyczną lub komplementarną, która więcej wspólnego ma z magią i ezoteryzmem niż faktycznie z medycyną, za którą chce uchodzić. W efekcie cena, jaką przychodzi zapłacić "uzdrowionym" wielokrotnie przewyższa pozorne korzyści.

 

Przed bioenergoterapią ostrzega także, niegdyś zaangażowany w tego typu praktyki, a dziś nawrócony, Krzysztof. Jego świadectwo: "Uzdrowiony z leczniczych energii" pozwala Czytelnikowi zajrzeć za kulisy świata pseudomedycyny, poznać rządzące nim mechanizmy, zrozumieć intencje zaangażowanych w nią osób. Autor na własnym przykładzie pokazuje, jak niebezpieczna może okazać się "uzdrawiająca" energia, gdy obróci się przeciw tym, którzy sądzili, że mają nad nią władzę i jak wiele ryzykują ci, którzy chcą wierzyć w ich niezwykłe "zdolności".

 

 

Miesięcznik Egzorcysta sprzedawany jest w salonach Empik-u, Kolportera, Ruch-u, Relay, Inmedio i Garmond Press. Pismo dostępne jest głównie w punktach z wejściem do środka, czyli tzw. salonach prasowych. Wydawca zapewnia też prenumeratę krajową i zagraniczną.

 

Więcej informacji na temat Miesięcznika znajduje się pod adresem: http://miesiecznikegzorcysta.pl/, a także na Facebookowym profilu pisma: https://www.facebook.com/MiesiecznikEgzorcysta

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.15

Liczba głosów:

13

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook