Jarmark św. Dominika po raz osiemnasty!

Informacja prasowa
Czwartek, 25 maja 2017, godz. 12:19
W niedzielę, 28 maja przy klasztorze oo. Dominikanów na Służewie odbędzie się osiemnasty Jarmark Dominikański - wydarzenie kulturalno-familijne, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez w Warszawie.
więcej

Lekarka, która pomaga w sytuacjach bez wyjścia

Fundacja Holy Mary Team
Środa, 24 maja 2017, godz. 09:33
Wydaje Ci się, że dobrze widzisz i właściwie oceniasz sytuacje. Mówią, że lepiej nie znać swoich chorób, bo i tak każdy na coś umrze. Ale Ty możesz żyć! Jeszcze tu i już od dziś! Jest ktoś, kto zna prawdę, i może otworzyć Tobie oczy.
więcej

Ja Jestem Papież Fatimy - Koncert

Informacja prasowa
Środa, 17 maja 2017, godz. 11:05
W najbliższą niedzielę 21 maja w Kolegiacie św. Anny w Krakowie odbędzie się jubileuszowy spektakl słowno-muzyczny oparty na poezji Jana Pawła II. Całość rozpocznie się o godzinie 18.00.
więcej

Być Kobietą Urzekającą

Informacja prasowa
Środa, 17 maja 2017, godz. 10:11
Czy zastanawiasz się nad tym, jaka jest rola kobiety w dzisiejszym świecie? Jakie zadania dał nam Pan Bóg jako kobietom? Co ważnego chce nam przekazać Dzielna Niewiasta i jak możemy to dziś wykorzystać, by żyć lepiej? Na kim dziś możemy się wzorować, żeby dawać świadectwo, żyć godnie i nie bać się iść pod prąd?
więcej

Strefa Chwały Festiwal - rekolekcje Ludzi Nowej Kultury

Informacja prasowa
Poniedziałek, 15 maja 2017, godz. 12:23
Pięć dni, sześć krajów, siedemset osób - jeden Duch. Tak zapowiadają się tegoroczne, rekordowe nie tylko pod względem uczestników, rekolekcje Strefa Chwały Festiwal w Starym Sączu
więcej

Konferencja STREFA ZERO

Informacja prasowa
Poniedziałek, 15 maja 2017, godz. 09:27
10-11 czerwca 2017 zapraszamy Was na szóstą już konferencję Strefa Zero, organizowaną przez Wspólnotę Metanoia. W tym roku spotykamy się w MCKiS w Jaworznie. Myślą przewodnią naszej tegorocznej konferencji jest 4 werset 4 rozdziału Listu do Efezjan.
więcej

Poznań: Marsz dla Życia - Każdy jest ważny

Informacja prasowa
Poniedziałek, 15 maja 2017, godz. 09:02
11 czerwca ulicami Poznania przejdzie kolejny Marsz dla Życia pod hasłem "Każdy jest ważny". - Chcemy skłonić Poznaniaków do refleksji nad wartością życia każdej osoby ludzkiej - tłumaczą organizatorzy. Na potwierdzenie tych słów, 24 marca - w Narodowy Dzień Życia, rusza 5. edycja akcji "Pieluszka dla Maluszka".
więcej

Tego nie można przegapić! [WIDEO]

DEON.pl / sz
Czwartek, 11 maja 2017, godz. 17:41
W sierpniu czeka nas jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Po rocznej przerwie wracają Warsztaty Muzyki Niezwykłej. Do Krakowa przyjadą najwięksi wykonawcy muzyki liturgicznej, a każdy z nas może wziąć udział i uczyć się śpiewu od najlepszych.
więcej

"Pokochaj Maryję" - mocniej, na nowo a może… nareszcie?

Informacja prasowa
Czwartek, 11 maja 2017, godz. 14:36
Zupełnie nowa, wyjątkowa akcja ewangelizacyjna "Pokochaj Maryję", to inspirowana miłością do Matki Bożej inicjatywa Fundacji Holy Mary Team, powołanej do ewangelizacji w Internecie i mediach społecznościowych.
więcej

"Dzieło na Misji" rusza z pomocą do Etiopii

Informacja prasowa
Wtorek, 9 maja 2017, godz. 09:26
25 sierpnia br. ośmioro młodych ludzi wylatuje do Etiopii, aby nieść pomoc w miejscowym szpitalu oraz szkole. Stypendyści Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", bo o nich mowa, stworzyli projekt "Dzieło na misji", którego celem jest pomoc mieszkańcom etiopskiej miejscowości Wassera.
więcej
lista archiwalnych wiadomości

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook