Społeczność

A A A

Serwis społecznościowy powstał z myślą o Użytkownikach, którzy chcą aktywnie włączyć się w tworzenie portalu DEON.pl. Naszą ideą było udostępnienie prostych i intuicyjnych narzędzi, dzięki którym nasi Użytkownicy mogliby zakładać własne konta, tworzyć profile, publikować teksty, zamieszczać fotografie i filmy. By zawierali znajomości, prowadzili dyskusje, komentowali.

 

Zależy nam na tym, by na portalu DEON.pl tworzyły się społeczności wokół idei, osób i instytucji. By tematami poruszanymi na portalu były zainteresowania, pasje, opinie i poglądy naszych Użytkowników.

Czytajcie więc, komentujcie. Dzielcie się materiałami i opiniami. Doradzajcie. My zapewnimy Wam codzienną dawkę informacji na temat tego, co ważnego wydarzyło się w Polsce, na świecie i w Kościele. Podzielimy się wskazówkami i poradami, dzięki którym – mamy taką nadzieję - Wasze życie stanie się lepsze i prostsze, a problemy mniejsze. Chcemy, by DEON.pl był miejscem przyjaznym dla poszukujących i otwartym dla tych, którzy mają coś ciekawego lub ważnego do powiedzenia.

 

 

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook