Kard. Farrell potwierdził, kiedy odbędą się ŚDM w Panamie

Radio Watykańskie
kw
Czwartek, 12 stycznia 2017, godz. 21:41
Światowe Dni Młodzieży w Panamie odbędą się, jak zaplanowano, w 2019 r., jednakże nie w okresie letnim, lecz w pierwszych miesiącach roku, między styczniem i marcem - powiedział kard. Kevin Farrell.
więcej

Kraków: organizatorzy ŚDM planują kolejne inicjatywy

KAI / kw
Poniedziałek, 17 października 2016, godz. 11:48
Centrum Wolontariatu "Góra Dobra", kolejny cykl oficjalnych rekolekcji dla młodych w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz spotkanie "Are you ready? Yes!" i koncert "Bóg liczy na Ciebie" - to inicjatywy organizatorów ŚDM Kraków 2016, których celem jest kontynuacja i pogłębienie doświadczeń lipcowego spotkania młodych. Spotkania odbędą się pod wspólnym hasłem "ŚDM - jesteśmy razem".
więcej

Zagraniczna prasa o wizycie Franciszka w Polsce

PAP/ ed
Niedziela, 21 sierpnia 2016, godz. 08:50
Zagraniczna prasa, relacjonując wizytę papieża Franciszka w Polsce podczas Światowych Dni Młodzieży, opisywała przede wszystkim jego słowa o świecie pogrążonym w wojnie, jego apel o przyjęcie uchodźców oraz milczącą wizytę w Auschwitz.
więcej

ŚDM: brazylijska para zaręczyła się w domu Jana Pawła II

PAP / psd
Czwartek, 18 sierpnia 2016, godz. 09:19
Vinicius i Thais pochodzą z miasteczka Piedade, położonego 90 km na zachód od Sao Paulo, ale zaręczyli się podczas Światowych Dni Młodzieży w Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach. W rozmowie z PAP Brazylijczycy wspominają ŚDM i opowiadają o planach.
więcej

ŚDM: to był skuteczny sposób, by przyciągnąć pielgrzymów

PAP / kw
Środa, 17 sierpnia 2016, godz. 21:49
Kawa była w czasie ŚDM 2016 jedną z "przynęt", zatrzymujących pielgrzymów na rozmowę w specjalnych punktach utworzonych przez krakowskich dominikanów i jezuitów.
więcej

"Młodzi pokazali nam, co to znaczy podnieść głowę do góry"

KAI / kw
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016, godz. 14:20
Świadectwo Światowych Dni Młodzieży uczy nas, że tęsknota do nieba, pragnienie zbawienia i wezwanie do realizacji wielkich ideałów, to nie są młodzieńcze mrzonki, ale bardzo konkretny plan na piękne życie - mówił 15 sierpnia bp Damian Muskus OFM podczas Mszy św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.
więcej

Bp Guzdek: ŚDM były drugim "cudem nad Wisłą"

PAP / kw
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016, godz. 10:49
Światowe Dni Młodzieży, które odbyły się w Polsce w pod koniec lipca, były drugim "cudem nad Wisłą". Wojsko, angażując się w to wydarzenie, potwierdziło swoją więź z narodem i zasłużyło na wielkie uznanie - powiedział w poniedziałek biskup polowy WP Józef Guzdek.
więcej

Straż Pożarna: w czasie ŚDM było spokojnie

PAP / ml
Niedziela, 14 sierpnia 2016, godz. 10:45
Mimo dużej liczby pielgrzymów, w Krakowie podczas ŚDM było bardzo spokojnie. Do strażaków dziennie wpływało zaledwie kilkanaście zgłoszeń, to kilka razy mniej niż w zwykłe dni - mówi PAP komendant główny PSP nadbryg. Leszek Suski.
więcej

5 dowodów na to, że ŚDM rozkręcały... zakonnice

instagram.com / twitter.com / jp
Niedziela, 14 sierpnia 2016, godz. 07:49
Podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie na ulicach można było spotkać nie tylko pielgrzymów i księży, ale również zakonnice. Zobacz, jak świetnie się bawiły w tym czasie!
więcej

"To po prostu zmieniło moje życie" [WIDEO]

Mikołaj Cempla / MAGIS2016
Wtorek, 9 sierpnia 2016, godz. 13:44
"W Polsce znalazłam prawdziwy dom", "Tutaj została część mojego serca"- tak o swoim doświadczeniu MAGIS i ŚDM mówią sami uczestnicy. To po prostu trzeba zobaczyć.
więcej

 

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook