Parafie

Adres:

Św. Jadwigi Królowej
ul.Grunwaldzka 17
99-301 KUTNO
woj. łódzkie
Diecezja: łowicka
Dekanat: Kutno-Św.Wawrzyńca
Miejscowość: KUTNO
Numer telefonu: 0-24/2533754
Adres email: parafia@swieta-jadwiga.pl
Link do strony diecezji: http://www.diecezja.lowicz.pl

Opis:
 

zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

"Prawdziwy jubileusz to czas miłosierdzia"

więcej
- Prawdziwy jubileusz to czas miłosierdzia i przebaczenia - podkreślił abp Stanisław Gądecki, który 21 września przewodniczył uroczystej Mszy św. w kościele św. Antoniego Padewskiego w Książu Wlkp. Świątynia ta obchodzi w tym roku stulecie powstania.

Abp Migliore: prawda jest w stanie przemieniać

więcej
Prawda jest w stanie przemienić ludzkie serca i dać człowiekowi nadzieję - powiedział abp Celestino Migliore. Nuncjusz apostolski w Polsce przewodniczył uroczystościom odpustowym w sanktuarium św. Ojca Pio na warszawskim Gocławiu. W liturgii wzięli udział licznie zgromadzeni duchowni diecezji warszawsko-praskiej oraz wierni, w tym władze samorządowe.

32. Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy

więcej
O przywrócenie ducha pracy ludzkiej apelował na Jasnej Górze abp Edward Ozorowski. Z udziałem kilkunastu tysięcy osób, głównie członków "Solidarności", na Jasnej Górze odbyła się 32. Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy. Tegoroczne spotkanie było dziękczynieniem za ogłoszenie ks. Jerzego Popiełuszki patronem NSZZ "Solidarność" i błaganiem o jego rychłą kanonizację. Modlitwie towarzyszyły relikwie serca tego zamordowanego przez komunistów duszpasterza robotników.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?