Parafie

Adres:

Św. Jadwigi Królowej
ul.Grunwaldzka 17
99-301 KUTNO
woj. łódzkie
Diecezja: łowicka
Dekanat: Kutno-Św.Wawrzyńca
Miejscowość: KUTNO
Numer telefonu: 0-24/2533754
Adres email: parafia@swieta-jadwiga.pl
Link do strony diecezji: http://www.diecezja.lowicz.pl

Opis:
 

zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Rozmowa o świętości i kulcie Jana Pawła II

więcej
"Specyfiką kultu kultu bł. Jana Pawła II jest bliskość i rodzinny charakter. Ta bliskość papieża z ludźmi jest teraz kontynuowana w bliskiej relacji ze świętym" - mówi ks. Sławomir Oder, postulator procesu kanonizacyjnego papieża Polaka. "Dla mnie fascynujące jest odczytywanie Jana Pawła II w różnych kulturach, gdy mówi się o nim: «Nasz papież»" - stwierdza Piotr Dziubak, producent i reżyser filmu "Jan Paweł II - Santo subito. Świadectwa Świętości", który trafi do polskich kin 2 maja br.

Są tacy, którzy czekają na śmierć Boga i Kościoła

więcej
"W Polsce jest wielu ludzi, którzy czekają na śmierć Boga i Kościoła, na wymazanie Go z historii naszej Ojczyzny. Czy w imię błędnie pojmowanej idei laickości państwa mamy temu przyklaskiwać? - pytał dziś w Gnieźnie Prymas Polski abp Józef Kowalczyk.

1700 autokarów i 58 lotów z Polski

więcej
1700 autokarów i 58 lotów czarterowych z Polski przywiezie pielgrzymów na kanonizację Jana Pawła II i Jana XXIII - poinformowano w środę na konferencji prasowej diecezji rzymskiej. Po raz pierwszy potwierdzono udział emerytowanego papieża Benedykta XVI we mszy kanonizacyjnej.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?