Parafie

W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Bp Ryś: Kraków nie może bać się Boga

więcej
Msza św. z udziałem biskupa Grzegorza Rysia i biskupa Damiana Muskusa zakończyła wczoraj pierwszą część modlitwy w intencji moralnej odnowy miasta pod nazwą "Szpital domowy". "Żaden człowiek nie ma powodów, żeby bać się Boga. Nie ma też powodu, żeby się Boga bały jakiekolwiek ludzkie społeczności. Nie ma powodów, dla których Kraków miałby się bać obecności Boga. Bóg niczego nie kradnie, nie zabiera" - powiedział do zgromadzonych przed kościołem św. Wojciecha na krakowskim rynku biskup Ryś.

Celibat to nie przyczyna molestowania nieletnich

więcej
Dotychczasowe badania naukowe nie potwierdzają tezy o związku pomiędzy celibatem a wykorzystywaniem seksualnym osób małoletnich, co nie oznacza, że w pojedynczych przypadkach niedojrzałe przeżywanie celibatu nie ma wpływu na takie zachowania - zauważa o. Adam Żak SJ, dyrektor Centrum Ochrony Dziecka w Krakowie.

Ksiądz w konfesjonale pod galerią handlową

więcej
"Wydaje mi się, że szał przedświątecznych zakupów jest "zamiast". Zamiast czegoś bardzo ważnego, bo przecież święta to doświadczenie duchowe" - podkreśla ks. Jacek Stryczek, który w sobotę usiądzie w konfesjonale przed jedną z krakowskich galerii handlowych.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?