Parafie

W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Sieć hoteli Travelodge wycofuje z pokojów Biblię

więcej
Jedna z największych brytyjskich sieci hotelowych Travelodge wycofała z pokoi hotelowych tradycyjnie znajdujące się tam egzemplarze Biblii. Swe posunięcie tłumaczy chęcią "niedyskryminowania żadnej religii". Obecnie każdy gość 500 hoteli sieci będzie musiał poprosić o egzemplarz Biblii w recepcji.

"Papież zmienił doktrynę!"

więcej
Ewangelia jest prosta. Cudzołożnicy, homoseksualiści, żyjący w ponownych związkach będą przed nami w królestwie niebieskim… - mówił pewnego razu kaznodzieja w rzymskim kościele Il Gesù. Wszystkich wbiło w siedzenie, napięcie gęstniało. - Tak samo gwałciciele, pedofile, zdradzający małżonków… - To nie jest prawda! - wrzasnął ktoś spośród zebranych i szybko wybiegł z kościoła…

Kard. Koch o obchodach jubileuszu Reformacji

więcej
"Obchody jubileuszu 500-lecia Reformacji nie mogą pomijać 50 lat dialogu między Kościołem rzymskokatolickim i luterańskim" - opinię taką wyraził przewodniczący Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan kard. Kurt Koch. Wziął on udział w Rzymie w dyskusji okrągłego stołu nt. ekumenicznego wymiaru jubileuszu Reformacji, jaki będzie obchodzony w 2017 r.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?