Parafie

W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Rok nawrócenia - program na rok 2014/2015

więcej
Docenienie sakramentu pokuty i pojednania, a także pomoc tym ochrzczonym, którzy go zaniedbali, by odkryli w nim źródło Bożego Miłosierdzia - takie są priorytety Kościoła w Polsce na rok duszpasterski 2014/2015. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię" - tak brzmi hasło roku duszpasterskiego, który rozpoczyna się wraz z pierwszą niedzielą Adwentu, 30 listopada br.

Częstochowa: XIV Finał Szlachetnej Paczki blisko

więcej
Zaledwie kilkanaście dni dzieli nas od tegorocznego XIV Finału Szlachetnej Paczki, który w tym roku odbędzie się w dniach 13-14 grudnia, a 90 rodzin z rejonu Częstochowy wciąż czeka na Darczyńcę. Obecnie trwa przedostatni etap akcji. Na stronie Szlachetnej Paczki została otwarta baza rodzin włączonych do projektu.

Koszalin: rozprawa przeciw diecezji za pedofilię

więcej
To już trzecia rozprawa w procesie cywilnym, który wytoczył diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, parafii św. Wojciecha w Kołobrzegu oraz byłemu księdzu Zbigniewowi R. poszkodowany Marcin. K. Mężczyzna domaga się przeprosin w prasie i 200 tys. zł. zadośćuczynienia za skutki działań byłego księdza, który dopuścił się czynów pedofilskich.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?