Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Kościoły pełne mimo lęku przed zamachami

więcej
Mimo obaw przed kolejnymi zamachami kościoły Nigerii były zatłoczone w czasie bożonarodzeniowych liturgii. By zapobiec atakom, w stanie Borno gdzie najbardziej aktywnie działają islamscy fundamentaliści z Boko Haram, aż do 28 grudnia zakazano wszelkiego ruchu samochodowego. Z powodu otrzymywanych pogróżek biskup Maiduguri miał podczas wszystkich Mszy ochronę. Policja i wojsko chroniły także liczne miejsca kultu, gdzie sprawowano świąteczne liturgie.

Debata nt. żłóbków w miejscach publicznych

więcej
Zarzuty niektórych polityków, podważające możliwość stawiania szopek w budynkach użyteczności publicznej, są bezpodstawne. Tak uważa kard. André Vingt-Trois. Jak co roku koło Bożego Narodzenia w laickiej Francji pojawiły się polemiczne głosy na ten temat. Obrońcy świeckości państwa uważają bowiem, że wystawianie żłóbków w miejscach publicznych jest rażącym naruszeniem tej zasady.

W Meksyku zamordowano kolejnego kapłana

więcej
Ks. Gregorio López Gorostieta - wykładowca w wyższym seminarium duchownym pw. Zwiastowania w Ciudad Altamirano w stanie Guerrero, porwany w nocy z 21 na 22 grudnia - został zamordowany. Poinformowała o trym 25 bm. policja stanowa.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?