Parafie

Aktualności - Parafia Św. Katarzyny Dziewicy i Męczennicy

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Nowa strategia KE w sprawie imigrantów

więcej
Obawy związane z nową strategią Komisji Europejskiej w sprawie imigrantów wyraził biskup Henryk Tomasik, zastrzegając jednocześnie, że "Polacy zawsze słynęli z szacunku wobec ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, czy społecznej". W ramach dobrowolnego przenoszenia uchodźców do innych krajów UE, Polska - według wyliczeń Komisji Europejskiej - miałaby przyjąć 5,64 proc. z nich.

Płocka wystawa: "Matki. Mężne czy szalone?"

więcej
"Matki. Mężne czy szalone?" - to tytuł wystawy, którą oglądać można w bazylice katedralnej płockiej. Autorka Marta Dzbeńska-Karpińska przedstawiła na niej portrety kobiet, które urodziły swoje dzieci mimo problemów zdrowotnych, często ryzykując własnym życiem. Każde zdjęcie opatrzone jest imieniem konkretnej matki oraz opisem jej historii.

Poznańska akcja "Pieluszka dla Maluszka"

więcej
Dobiegła końca zbiórka pieluch w ramach akcji "Pieluszka dla Maluszka" organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej. Dziś, w Dzień Matki, część z 34 565 pieluch zostanie przekazana podopiecznym Domu Samotnej Matki w Kiekrzu. Pozostałe trafią do domów dziecka i potrzebujących rodzin z terenu całej archidiecezji.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?