Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.

Adres:

Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 
ul. Chochoła 3
91-230 Łódź
woj. łódzkie
Diecezja: łódzka
Dekanat: Łódź-Teofilów
Miejscowość: Łódź

Opis:

telefon: 0-42/6520430
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Czym islam różni się od chrześcijaństwa?

więcej
Mimo, że chrześcijaństwo i islam są religiami monoteistycznymi, to pojęcie Boga jest w nich skrajnie różne - dowodzi w swej analizie ks. prof. François Jourdan z Instytutu Katolickiego w Paryżu. Wykazuje też wiele innych fundamentalnych różnic, np. dotyczących wolności człowieka oraz miejsca religii w społeczeństwie, z których powinni sobie zdawać sprawę zwolennicy dialogu katolicko-islamskiego.

Francja: papieskie buty na paryskim placu

więcej
W związku z zakazem manifestacji w Paryżu, gdzie dziś rozpoczął się szczyt klimatyczny COP21, ekolodzy postanowili ustawić kilka tysięcy butów na placu Republiki, gdzie miał zakończyć się przygotowywany przez nich marsz. Swą parę butów nadesłał m.in. papież Franciszek. Zakaz wydano po zamachach z 13 listopada.

Turcja: biskup rozwiewa marzenia chrześcijan o UE

więcej
W tureckim İskenderun objął urząd nowy wikariusz apostolski Anatolii, bp Paolo Bizzeti. 67-letni włoski jezuita, który sakrę biskupią otrzymał 1 listopada br., jest następcą zamordowanego w 2010 r. bp. Luigiego Padovese. W swoim pierwszym kazaniu zaapelował do chrześcijan Anatolii, aby mimo trudności pozostali w kraju. Przypomniał, że także we wszystkich poprzednich pokoleniach chrześcijanie "często za cenę życia" trwali w wierze.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook