Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy zdjęciami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Francja gotowa przyjąć chrześcijan z Iraku

więcej
Władze Francji poinformowały w poniedziałek o gotowości przyjęcia chrześcijan z północnego Iraku, którym rządzące w regionie radykalne Państwo Islamskie zostawiło do wyboru konwersję na islam, płacenie specjalnego podatku religijnego lub śmierć.

Prymas: brak nam dziś entuzjazmu wiary

więcej
"Nie trzeba nam dziś ginąć za Jezusa, ale konsekwencje za wierność sumieniu, za niezgodę na zło, za opowiadanie się za prawdą i wiarą, domagają się dziś nie tylko jakiejś ogólnej dyspozycyjności, ale wręcz cywilnej odwagi" - mówił abp Wojciech Polak podczas jubileuszowych uroczystości w Modliszewku k. Gniezna.

Rozopoczęły się obchody Dnia Chrztu Rusi

więcej
W Kijowie dziś, 28 czerwca trwają obchody Dnia Chrztu Rusi Kijowskiej i Dnia św. Księcia Włodzimierza. O godz. 9 czasu miejscowego rozpoczęło się nabożeństwo dziękczynno-wspomnieniowe, sprawowane przez Ukraiński Kościół Prawosławny (Patriarchatu Moskiewskiego UKP), a w godzinę później, w innym miejscu, podobne uroczystości rozpoczął Ukraiński Kościół Prawosławny Patriarchatu Kijowskiego (UKP PK). W tym roku po raz pierwszy od 6 lat nie bierze w nich udziału patriarcha moskiewski i całej Rusi Cyryl, bowiem sprzeciw wobec jego obecności wyraziły władze Ukrainy.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?