Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.

Adres:

Wniebowzięcia NMP
Jezioro 11
82-325 Jezioro
woj. warmińsko-mazurskie
Diecezja: elbląska
Dekanat: ELBLĄG - POŁUDNIE
Miejscowość: Jezioro

Opis:

telefon: 0-55/2317230
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Abp Migliore: prawda jest w stanie przemieniać

więcej
Prawda jest w stanie przemienić ludzkie serca i dać człowiekowi nadzieję - powiedział abp Celestino Migliore. Nuncjusz apostolski w Polsce przewodniczył uroczystościom odpustowym w sanktuarium św. Ojca Pio na warszawskim Gocławiu. W liturgii wzięli udział licznie zgromadzeni duchowni diecezji warszawsko-praskiej oraz wierni, w tym władze samorządowe.

32. Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy

więcej
O przywrócenie ducha pracy ludzkiej apelował na Jasnej Górze abp Edward Ozorowski. Z udziałem kilkunastu tysięcy osób, głównie członków "Solidarności", na Jasnej Górze odbyła się 32. Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy. Tegoroczne spotkanie było dziękczynieniem za ogłoszenie ks. Jerzego Popiełuszki patronem NSZZ "Solidarność" i błaganiem o jego rychłą kanonizację. Modlitwie towarzyszyły relikwie serca tego zamordowanego przez komunistów duszpasterza robotników.

Media powinny coraz skuteczniej ewangelizować

więcej
"Media powinny coraz skuteczniej prowadzić współczesnego człowieka do spotkania z Chrystusem" - napisał bp Piotr Libera w liście inaugurującym działalność nowej rozgłośni radiowej w diecezji płockiej - Katolickiego Radia Diecezji Płockiej. Przesłanie to jest czytane w kościołach diecezji płockiej w 48. Światowym Dniu Środków Społecznego Przekazu. Ponadto odbywa się zbiórka ofiar do puszek na tę rozgłośnię.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?