Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.

Adres:

Wniebowzięcia NMP
Jezioro 11
82-325 Jezioro
woj. warmińsko-mazurskie
Diecezja: elbląska
Dekanat: ELBLĄG - POŁUDNIE
Miejscowość: Jezioro

Opis:

telefon: 0-55/2317230
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Kard. Nycz: Dziś towarzyszył nam Jan Paweł II

więcej
Ulicami stolicy przeszła dziś wieczorem Centralna Droga Krzyżowa. Przed kościołem św. Anny słowo pasterskie skierował do wiernych metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz, który stwierdził, że uczestnikom nabożeństwa towarzyszył z nieba Jan Paweł II. Kard. Nycz przypomniał, że tegoroczna Droga Krzyżowa odprawiana jest w przededniu kanonizacji dwóch wielkich papieży XX wieku.

Bogata tradycja rozważań 14 stacji w Koloseum

więcej
Zgodnie z wielowiekowym zwyczajem w Wielki Piątek późnym wieczorem w rzymskim Koloseum odbędzie się Droga Krzyżowa z udziałem papieża. W tym roku przejdzie ona 18 kwietnia, a rozważania do poszczególnych stacji napisał metropolita Campobasso-Boiano w środkowych Włoszech abp Giancarlo M. Bregantini. Poniżej przedstawiamy krótki zarys dziejów tej praktyki pokutnej w Wiecznym Mieście.

Abp Gądecki: świat potrzebuje krzyża

więcej
Krzyż nie jest tylko prywatnym symbolem religijnym, a świat bez krzyża byłby światem bez nadziei. Świat potrzebuje krzyża - mówił podczas liturgii Wielkiego Piątku abp Stanisław Gądecki. Metropolita poznański przewodniczył liturgii w katedrze poznańskiej w obecności znaków Światowych Dni Młodzieży, krzyża i ikony Matki Bożej.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?