Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Warszawa: modlitwa w intencji żołnierzy AK

więcej
Do końca bronili wolności i godności człowieka - tak o zamordowanych przez NKWD i UB żołnierzach Armii Krajowej powiedział abp Henryk Hoser. W czasie uroczystej Mszy św. sprawowanej w poniedziałek wieczorem w katedrze św. Floriana biskup warszawsko-praski modlił się w intencji Polaków, którzy w latach 1944-1954 byli więzieni i mordowani. Zaapelował też o modlitwę w intencji pokoju aby nie doszło do trzeciej wojny światowej.

Kościół Prawosławny oskarża władze Ukrainy

więcej
Szef służby prasowej Ukraińskiego Kościoła Prawosławnego Patriarchatu Moskiewskiego, Wasilij Anisimow oskarżył władze Ukrainy o to, że eliminują własny naród. Jego zdaniem władze "nie kochają Ukraińców", bo gdyby było inaczej, to "nie wysyłałyby ich, by umierali na Majdanie", "nie prowadziłyby ich na bratobójczą wojnę w Donbasie", przeprowadzając trzecią mobilizację w ciągu roku, ani też nie skazywałyby ich "na głód, zimno i biedę, jakim - według ekonomistów - będą musieli stawić czoło tej zimy".

Islamiści zabili 2,5 tys. chrześcijan

więcej
Ponad 2,5 tys. chrześcijan zginęło w ostatnim czasie w Nigerii z rąk islamskich fundamentalistów. Wśród nich były także kobiety i dzieci. Ujawnia to ordynariusz diecezji Maiduguri, obejmującej tereny trzech stanów (Borno, Yobe i częściowo Adamawa), gdzie dochodzi do najbardziej krwawych działań rebeliantów z Boko Haram. Na tym terenie ogłosili oni utworzenie w Nigerii islamskiego kalifatu.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?