Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

100. rocznica urodzin ks. Jana Twardowskiego

więcej
W poniedziałek 1 czerwca przypada 100. rocznica urodzin ks. Jana Twardowskiego, wybitnego i popularnego poety i duszpasterza. Z tej okazji w kolejnych tygodniach zaplanowano szereg wydarzeń artystycznych, edukacyjnych i popularnonaukowych, które odbędą się w Polsce i za granicą.

Irlandia: Kościół musi stawić czoła rzeczywistości

więcej
Kościół musi dokonać kompleksowej konfrontacji z rzeczywistością - stwierdził w wypowiedzi dla irlandzkiej telewizji RTE metropolita Dublina, abp Diarmuid Martin. Komentując wyniki piątkowego referendum na temat legalizacji związków homoseksualnych, w którym pomysł ten poparło 62 proc. jego rodaków hierarcha wskazał na konieczność nawiązania wspólnego języka z młodym pokoleniem.

Przyjmijmy bliskowschodnich chrześcijan w Europie

więcej
Do przyjęcia w Europie prześladowanych chrześcijan z Bliskiego Wschodu wezwał popularny francuski pisarz Éric-Emmanuel Schmitt, autor m.in. "Oskara i pani Róży". W swym wpisie na Facebooku podkreślił, że doświadczają oni nie tylko dyskryminacji, ale wręcz "nieprawdopodobnej przemocy", łącznie z wypędzaniem i zabijaniem. Powołuje się na dane ONZ, z których wynika, że 150-200 mln chrześcijan na świecie wystawionych jest na "wielkie niebezpieczeństwo".

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?