Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Warszawa: przekazanie relikwii św. Jana Pawła II

więcej
"Święci nie proszą, abyśmy ich chwalili, ale naśladowali" - mówił w homilii abp Mieczysław Mokrzycki metropolita lwowski, były sekretarz św. Jana Pawła II, który wieczorem 29 sierpnia przewodniczył uroczystościom przekazania relikwii św. Jana Pawła II do franciszkańskiej parafii pw. Matki Bożej Anielskiej na Wierzbnie w Warszawie.

Odwołano nawiedzenie Syrii przez MB Fatimską

więcej
Zapowiedziana na początek września peregrynacja figury Matki Bożej z Fatimy do Damaszku została odłożona na inny termin, jak to określono, ze względów bezpieczeństwa. W specjalnym oświadczeniu rektor narodowego sanktuarium portugalskiego ks. Carlos Cabesinhas wyjaśnił, że melchicki patriarcha Antiochii, całego Wschodu, Aleksandrii i Jerozolimy Grzegorz III Laham przesłał mu list, w którym prosił o przełożenie peregrynacji na czas "bardziej sprzyjający".

"Inka" może być wzorem i patronką młodzieży

więcej
"Jej niezłomna postawa urasta do rangi symbolu. "Inka" może być wzorem i patronką polskiej młodzieży" - powiedział abp Sławoj Leszek Głódź, podczas Mszy św. sprawowanej przed salezjańskim kościołem pw. św. Jana Bosko w Gdańsku-Oruni. Na początku liturgii metropolita gdański odsłonił i poświęcił pomnik legendarnej sanitariuszki AK, Danuty Siedzikówny.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?