Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy zdjęciami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Watykan: zakończyć "błędne koło odwetu"

więcej
Wspólnota międzynarodowa winna wywrzeć większe naciski na władze Izraela i Palestyny w konflikcie w Strefie Gazy. "Należy doprowadzić do natychmiastowego zawieszenia broni i rokowań, które przyniosłyby trwałe porozumienie pokojowe" - powiedział 23 lipca stały obserwator Stolicy Apostolskiej przy urzędach ONZ w Genewie abp Silvano Tomasi na nadzwyczajnym posiedzeniu Rady Praw Człowieka ONZ. Dodał, że "trzeba skończyć z tym błędnym kołem odwetu", gdyż w przeciwnym razie "przemoc może wymknąć się spod kontroli".

Rozpoczął się festiwal "Salezjańskie Lato 2014"

więcej
Osiem koncertów przewidziano w ramach XIV Przemyskiego Festiwalu "Salezjańskie Lato 2014". Pierwszym był "Verba et Voces" w wykonaniu Zespołu Muzyki Dawnej Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy w kościele ojców franciszkanów.

"Pax Christi" apeluje ws. ataków w Strefy Gazy

więcej
Austriacka sekcja katolickiego ruchu pokojowego "Pax Christi" zaapelowała o natychmiastowe wstrzymanie ataków wojskowych Izraela na Strefę Gazy. W liście, opublikowanym w Innsbrucku organizacja zwraca uwagę, że giną przede wszystkim cywile, wśród nich wiele dzieci, a ataki, w których giną cywile prawo międzynarodowe kwalifikuje jako zbrodnię wojenną.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?