Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.

Adres:

Matki Boskiej Bolesnej 
Wólka Hyżneńska 89
36-025 Grzegorzówka-Wólka
woj. podkarpackie
Diecezja: przemyska (łac)
Dekanat: Błażowa
Miejscowość: Grzegorzówka-Wólka

Opis:

telefon: 0-17/2295302
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Orędzie wielkanocne niech dotrze do cierpiących

więcej
- Jezus umarł i zmartwychwstał także po to, aby odkupić nasze trudne dzieje - powiedział abp Stanisław Gądecki w wyemitowanym przez 1 program Telewizji Polskiej Orędziu Wielkanocnym. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski podkreślił, że powinno ono dotrzeć przede wszystkim do tych, którzy cierpią, aby Zmartwychwstały Pan otworzył im drogę do nadziei i radości. W tym kontekście metropolita poznański życzył, by wielkanocne orędzie dotarło do naszych sąsiadów na Ukrainie, "pomagając im budowaniu społeczeństwa, w którym będzie szanowany każdy człowiek i w zachowaniu jedności".

Hiszpania: "współbolenie" z Maryją

więcej
W Hiszpanii Wielka Sobota to przede wszystkim dzień Matki Bożej Soledad, czyli samotnej. Choć w procesjach niesione są pasos przedstawiające Jezusa w grobie, częste są tzw. "procesje kondolencyjne" z figurą Maryi opłakującej w samotności śmierć Syna.

Wielka Sobota: chrzty dorosłych we Włoszech

więcej
Dziś wieczór podczas liturgii Wigilii Paschalnej 146 dorosłych przyjmie sakrament chrztu w diecezji mediolańskiej. 14 osób ochrzci w katedrze arcybiskup Mediolanu kard. Angelo Scola. Pięć z nich to Włosi, również pięć - Chińczycy, a trzy - Albańczycy. Ponadto będzie tam jeden Japończyk.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?