Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.

Adres:

Wszystkich Świętych
Nietrzanowo 4
63-013 Nietrzanowo
woj. wielkopolskie
Diecezja: poznańska
Dekanat: Środa Wielkopolska
Miejscowość: Nietrzanowo

Opis:

telefon: 0-61/2851292
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Praga: debata o nauce społecznej Kościoła

więcej
Porównanie sytuacji w Ameryce Łacińskiej i Europie Środkowej a także wyzwania stojące przed Kościołem w tych częściach świata to temat seminarium zorganizowanego przez archidiecezję praską oraz peruwiański Instituto de Estudios Social Cristianos.

Ratowo: 520. rocznica powstania miejscowości

więcej
Uroczystą Mszą św. w intencji mieszkańców Ratowa zainaugurowano 21 września w Sanktuarium Św. Antoniego z Padwy w Ratowie - II Festiwal Kultury Ziemi Zawkrzeńskiej "Ratowskie Brzmienia Przeszłości. Ratowo 1494-2014". Został on zorganizowany w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. W programie znalazł się m.in. odczyt poświęcony Ziemi Zawkrzeńskiej, odsłonięcie pamiątkowej tablicy oraz piknik rycerski "Śladami Pawła z Radzanowa".

Czego naprawdę chcecie od biskupów?

więcej
"Kościół wtrąca się do polityki", "z ambony można usłyszeć tylko o gender", "mamy dość mówienia podczas nabożeństw o: edukacji seksualnej, Traktacie Lizbońskim i konwencji zwalczającej przemoc wobec kobiet" - to głosy często powtarzane nie tylko przez osoby, które spotykam w kościołach, ale także przez wielu dziennikarzy, sugerujących, iż duchowni powinni bardziej skupić się na głoszeniu Ewangelii, niż na śledzeniu zła, które czając się wszędzie ma zamiar niszczyć rodzinę, naród i państwo. Co więcej - ci troszczący się o dobro Kościoła żurnaliści wprost zauważają, że uczynienie głównym tematem homilii sławetnego "Gendera" zniechęca ludzi do wiary w Jezusa. Dzisiejszy przegląd prasy tymczasem każe mi wyrazić troskę, nie o Kościół, tylko o zdrowie przynajmniej części dziennikarzy.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?