Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Poznań: ekumeniczne nabożeństwo ku czci Cyryla i Metodego

więcej
Ostatnim ekumenicznym akcentem przeżywanym w łączności z tegorocznym Tygodniem Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan były w Poznaniu nieszpory prawosławne (Wieczernia) ku czci świętych Cyryla i Metodego. Nabożeństwo zostało odprawione 13 lutego, w wieczór poprzedzający święto tych żyjących w IX w. apostołów i nauczycieli Słowian ogłoszonych przez św. Jana Pawła II współpatronami Europy.

Prof. Półtawska honorowym obywatelem Limanowej

więcej
Prof. Wanda Półtawska otrzymała w sobotę 13 lutego medal i tytuł Honorowego Obywatela Miasta Limanowa. "Tutaj mam przyjaciół" - mówiła lekarka, psychiatra, obrończyni życia. Bliska przyjaciółka Jana Pawła II bardzo lubi góry Beskidu Wyspowego. Wędrowała po nich jeszcze z ks. Karolem Wojtyłą.

Kraków: Jubileusz Miłosierdzia dla uzależnionych

więcej
W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach odbył się Jubileusz Miłosierdzia dla osób uzależnionych i ich rodzin. "Każdy z nas jest grzesznikiem, ciężkim grzesznikiem. I potrzebuje tego momentu, kiedy Bóg okazuje nam miłosierdzie, bo nas do czegoś wzywa. Mówi ‘Jesteś Mi potrzebny’" - powiedział do zgromadzonych na uroczystej Mszy św. biskup Grzegorz Ryś.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook