Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

"Papież nie umniejsza znaczenia ciężkości grzechu aborcji"

więcej
Watykan wyjaśnił we wtorek, że decyzja papieża Franciszka, który upoważnił wszystkich kapłanów do rozgrzeszenia w Roku Świętym grzechu aborcji nie oznacza "umniejszenia znaczenia jego ciężkości". "To rozszerzenie przejawu miłosierdzia" - mówi rzecznik Watykanu.

L'Osservatore Romano o rozgrzeszeniu z grzechu aborcji

więcej
"Jest to odważny akt miłości względem kobiet, uznanie ich prawdziwej natury, abstrahując od ideologii i tego, co politycznie poprawne" - pisze na łamach najnowszego wydania "L'Osservatore Romano" Lucetta Scaraffia. Publicystka watykańskiego dziennika komentuje decyzję Franciszka o tym, że wszyscy kapłani będą mogli w Roku Jubileuszowym Miłosierdzia rozgrzeszyć z grzechu aborcji.

Polskie obchody Dnia Modlitw o Ochronę Stworzenia

więcej
Kościół powszechny obchodzi dziś po raz pierwszy Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia. Wierni w Polsce odpowiadają na wezwanie papieża Franciszka. W parafiach organizowane są specjalne modlitwy o przezwyciężenie kryzysu ekologicznego. To pierwsze obchody ustanowionego w Kościele święta ekologii. Liturgiom sprawowanym w polskich kościołach towarzyszą wezwania do modlitwy o "nawrócenie ekologiczne".

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?