Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Jasnogórskie Śluby Narodu są drogowskazem

więcej
Jasnogórskie Śluby Narodu są dla nas jasnym i czytelnym drogowskazem na przyszłość - podkreślił bp Marek Solarczyk. W parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Dąbrówce koło Radzymina odbył się dziś (23 maja) IV Diecezjalny Zjazd Rodzinnych Kół Żywego Różańca i Rodziców Modlących się za Dzieci.

Beatyfikacja ks. A. Woźnego coraz bliżej

więcej
Abp Stanisław Gądecki przewodniczył uroczystej, ostatniej sesji procesu beatyfikacyjnego na etapie diecezjalnym ks. Aleksandra Woźnego, "człowieka niezwykłej wiary, modlitwy, prostoty i głębi". Liczące ponad trzy tysiące stron akta procesowe zostaną teraz przekazane watykańskiej Kongregacji ds. Świętych.

"Bez Ducha Św. ewangelizacja jest propagandą"

więcej
Bez Ducha Świętego ewangelizacja staje się propagandą, której ludzie nie chcą słuchać - podkreślił ks. dr Przemysław Sawa, kierujący Szkołą Ewangelizacji Cyryl i Metody (SECiM) w Bielsku-Białej, zapraszając jednocześnie na czuwania modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego oraz niedzielną modlitwę o Ducha Świętego dla rodzin i całego miasta, która odbędzie się 24 maja na Rynku w Oświęcimiu w ramach Marszu dla Życia i Rodziny.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?