Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Abp Nossol: pojednanie polsko-niemieckie to cud

więcej
Arcybiskup senior diecezji opolskiej Alfons Nossol uważa, że pojednanie między Polakami i Niemcami to "cud". - Z moich osobistych doświadczeń ufam w trwałość pojednania polsko-niemieckiego przede wszystkim dlatego, że jego początki nie wynikały przede wszystkim z okoliczności realnej polityki, lecz u podstaw tego procesu leżało wyłącznie chrześcijańskie przykazanie przebaczenia - stwierdził abp Nossol 16 września w Moguncji. W siedzibie parlamentu - Landtagu Nadrenii Palatynatu wygłosił on wykład na temat: "75 lat napaści Niemiec na Polskę. Od początku drugiej wojny światowej do pojednania polsko-niemieckiego".

Msza święta w 75. rocznicę sowieckiej agresji

więcej
Mszą świętą przy Pomniku Poległym i Pomordowanym na Wschodzie uczczono w środę w Warszawie - w 75. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę - pamięć jej ofiar. W towarzyszących Mszy uroczystościach udział wzięła m.in. prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Msza św. w intencji poległego żołnierza

więcej
Polscy żołnierze uczcili Mszą świętą pamięć poległego wczoraj żołnierza plutonowego Rafała Celebudzkiego. Podczas Eucharystii w bazie Bagram modlono się także za jego najbliższych oraz za rannych we wczorajszym zamachu żołnierzy.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?