Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Kościoły ostrzegają przed wojną atomową

więcej
W związku z przypadającą wkrótce 70. rocznicą zrzucenia przez lotnictwo USA bomb atomowych na Hiroszimę (6 sierpnia) i Nagasaki (9 sierpnia) biskupi różnych Kościołów z krajów tzw. tarczy antyatomowej NATO oraz Japonii i Korei Południowej zamierzają udać się z pielgrzymką do Japonii. W obu miastach będą się wspólnie modlili z osobami, które przeżyły katastrofę nuklearną. Będą też uczestniczyć w okolicznościowych spotkaniach.

KEP: obecja ustawa o in vitro - nie do przyjęcia

więcej
Ustawa "o leczeniu niepłodności" z dnia 25 czerwca br. w obecnym kształcie jest nie do przyjęcia - podkreśla prezydium Konferencji Episkopatu Polski (KEP) w wydanym dziś komunikacie. Biskupi zwracają uwagę, że ustawa ta - przyzwalając na tworzenie nadliczbowych zarodków - nie chroni życia nienarodzonych, zaś procedura "in vitro" nie leczy niepłodności. Przypominają jednocześnie, że metodą dobrą z punktu widzenia moralnego jest naprotechnologia.

Chórek "Jutrzenka" zaśpiewał po 22 latach

więcej
Od Jutrzenki Ty jesteś piękniejsza, Jesteś radością, Nie lękajcie się, Nie bój się, wypłyń na głębię, Dziękuje ci. Te pieśni można było usłyszeć w minioną niedzielę, 5 lipca, w kościele parafialnym pw. św. Doroty podczas Mszy św. o godz. 10.30. Utwory zaśpiewały członkinie pierwszego składu parafialnego chórku "Jutrzenka", które spotkały się w Licheniu po 22 latach.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?