Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Dramatyczna sytuacja chrześcijan w Iraku

więcej
Sytuacja chrześcijan w Iraku jest dramatyczna - podkreślił abp Jean Sleiman OCD, łaciński arcybiskup Bagdadu, który 29 sierpnia gościł w Poznaniu na zaproszenie abp. Stanisława Gądeckiego. Wieczorem tego dnia iracki hierarcha uczestniczył w uroczystościach odpustowych w parafii pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Poznaniu-Morasku, prosząc tamtejszych parafian o wytrwałą modlitwę w intencji pokoju na Bliskim Wschodzie.

Tak dla pokoju i rozwoju narodów!

więcej
Pokój i przebaczenie są naszym obowiązkiem - piszą biskupi diecezjalni w Słowie wydanym z okazji 75. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Niepokój pasterzy Kościoła wywołują wydarzenia na Ukrainie, które "budzą uzasadniony niepokój także o przyszłość naszej Ojczyzny". Do wszystkich ludzi dobrej woli kierują zatem prośbę o "podjęcie w intencji pokoju uczynków pokutnych: postu, modlitwy i jałmużny".

Ostatnie przygotowania do "meczu pokoju"

więcej
Trwają ostatnie przygotowania do międzyreligijnego meczu na rzecz pokoju, który z udziałem 50 międzynarodowych gwiazd futbolu 1 września zostanie rozegrany na rzymskim Stadionie Olimpijskim.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?