Parafie

Galeria - Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy zdjęciami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

W Skierniewicach II Diecezjalny Dzień Kobiet

więcej
Po raz drugi w Skierniewicach spotkają się 7 marca kobiety z diecezji łowickiej żeby wspólnie modlić się, zastanawiać nad swoim powołaniem oraz świętować. Diecezjalny Dzień Kobiet - inicjatywa dziennikarki łowickiej edycji "Gościa Niedzielnego" Agnieszki Napiórkowskiej i s. Anny Marii Pudełko spotkały się z dużym odzewem - w ubiegłym roku przybyło do Skierniewic ponad 250 pań. Świętowały pod hasłem "Jestem kobietą - lubię to".

Posługa biskupa jest posługą Jezusową

więcej
W związku z sobotnią uroczystością konsekracji i wprowadzenia w urzędowanie Biskupa Diecezji Wrocławskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburgskiego ks. Waldemara Pytla, abp Józef Kupny przekazał nowemu zwierzchnikowi luteran we Wrocławiu list z życzeniami i gratulacjami.

Ewangelizacyjne ciarki wstydu

więcej
Ostatnia akcja z plakatem oznajmiającym, że konkubinat to grzech wywołała wiele oburzenia zarówno w środowiskach ludzi niewierzących jak i tych, którzy przyznają się do wiary. Nie będę jej bronić, choć nie ze wszystkimi kontrargumentacjami się zgadzam. Chciałbym jednak wydobyć z niej, i z innych jej podobnym, kilka punktów wspólnych, które wywołują u mnie ewangelizacyjne ciarki wstydu.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?