Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.

Adres:

Matki Boskiej Częstochowskiej 
ul. Pszczyńska 59
44-240 Żory Kleszczów
woj. śląskie
Diecezja: katowicka
Dekanat: Żory
Miejscowość: Żory Kleszczów

Opis:

telefon: 0-36/4343512
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Warszawa: Pierwszy Przegląd Filmów Misyjnych

więcej
Afryka jest kontynentem przyszłości - podkreślił abp Henryk Hoser. Biskup warszawsko-praski był gościem Pierwszego Przeglądu Filmów Misyjnych, który odbył się w warszawskim kinie Praha. Z inicjatywy Dzieła Misyjnego Diecezji Warszawsko-Praskiej przez trzy dni (25-27 sierpnia) można było obejrzeć filmy poświęcone pracy polskich misjonarzy w Afryce i Ameryce Łacińskiej.

Indie: Rocznica krwawej rzezi chrześcijan

więcej
Kościół katolicki w Indiach wspominał 26 sierpnia szóstą rocznicę krwawych pogromów chrześcijan w stanie Orisa, które zapoczątkowały falę prześladowań, trwającą do dziś. W tym roku obchody Dnia Pamięci przebiegały pod znakiem solidarności i modlitw za wyznawców Chrystusa, mordowanych i cierpiących w Iraku i w innych państwach Bliskiego Wschodu.

Abp Sleiman: Tylko Bóg może to zatrzymać

więcej
Módlmy się, aby na Bliskim Wschodzie ustały prześladowania - apelował w Siedlcach abp Jean Benjamin Sleiman OCD, łaciński metropolita Bagdadu. W dniach 25-29 sierpnia iracki hierarcha przebywa w Polsce. Odwiedził już Częstochowę, Warszawę i Siedlce, w piątek przyjedzie do Poznania. 27 sierpnia sprawował eucharystię w katedrze siedleckiej.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?