Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy informacjami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Ukraina: niezadowolenie po spotkaniu Franciszka i Cyryla

więcej
Komentatorzy i ukraińskie duchowieństwo prawosławne spoza Patriarchatu Moskiewskiego skrytykowało wyniki spotkania papieża Franciszka z patriarchą moskiewskim i całej Rusi Cyrylem. Przywódcy Kościołów katolickich na Ukrainie dotychczas nie zabrali głosu.

Bp Nitkiewicz poprosił księży i świeckich o współpracę w organizacji ŚDM

więcej
O dalszą współpracę księży i świeckich w przekazywaniu ofiar finansowych i podejmowaniu inicjatyw parafialnych, aby jak najwięcej młodych mogło wziąć udział w diecezjalnej i krakowskiej fazie Światowych Dni Młodzieży - poprosił bp Krzysztof Nitkiewicz 13 lutego podczas spotkania w Sandomierzu. Wyjazd na spotkanie z papieżem Franciszkiem w Krakowie zadeklarowało już prawie 3 tys. osób z diecezji.

Rosja: pozytywne komentarze po spotkaniu Franciszka z patriarchą

więcej
Serdeczność, jaka przebijała ze spotkania Papieża z patriarchą Moskwy, ma dla Rosjan ogromne znaczenie. To, co ludzie zobaczyli, stanowi dla nich pocieszenie, dodaje odwagi i jest znakiem nadziei - podkreśla nuncjusz apostolski w Moskwie abp Ivan Jurkovič. Wszystkie rosyjskie media szeroko komentują to spotkanie, mówiąc też o jego pozytywnych konsekwencjach na przyszłość.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook