Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy informacjami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Wzrost dziesięciolatki?

więcej
W przywołaniu Misterium Paschalnego Jezusa Chrystusa przekraczamy pewną granicę w naszym spotkaniu z judaizmem i islamem. O ile wszyscy wierzymy, że człowiek został stworzony przez miłującego Boga i przeznaczony do życia wiecznego, to w sytuacji, w której ta wiara nie pociąga za sobą, jako naturalnej konsekwencji, przekonania o powszechnym braterstwie nie pozostaje nam nic innego (poza przemocą jako odpowiedź na przemoc), ze względu na wierność Synowi, jak przylgnięcie do Jego Krzyża i Zmartwychwstania. To może światu zaoferować jedynie chrześcijaństwo.

Prawie trzy piąte Polaków wierzy że Bóg istnieje

więcej
Prawie trzy piąte Polaków (56 proc.) ma niezachwianą wiarę w istnienie Boga. Chwile zwątpienia w tym względzie miewa ponad jedna czwarta badanych (27 proc.), a 5 proc. przyznaje, że tylko czasami wydaje im się, iż wierzy w Boga - wynika z sondażu CBOS.

Troska o zdrowie to nie ubóstwianie ciała

więcej
"Uporządkowana pielęgnacja i kultura ciała ludzkiego, jak również właściwa troska o zdrowie, nie mogą mieć nic wspólnego z ubóstwianiem ciała" - powiedział bp Andrzej Czaja podczas Wielkopostnych Wykładów Otwartych w Opolu.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?