Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy informacjami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Abp Tomasi: dopuszczalna interwencja ONZ

więcej
O zasadność użycia siły w sytuacji ekstremalnego zagrożenia w Iraku pytano abp. Silvano Tomasiego. Stały przedstawiciel Stolicy Apostolskiej przy genewskich agendach ONZ uważa interwencję zbrojną pod egidą Narodów Zjednoczonych przeciwko dżihadystom tzw. Państwa Islamskiego za dopuszczalną. Według watykańskiego dyplomaty taka ostateczność mogłaby tam zapobiec realnej groźbie ludobójstwa.

"Iść za Jezusem to zdać się na Boga"

więcej
"Iść za Jezusem to nie tylko naśladować Go zewnętrznie. To związać z Nim swój los, swoje życie, wszystko, co mamy i posiadamy, zdać się we wszystkim na Boga" - powiedział abp Wojciech Polak podczas Mszy św. inaugurującej posługę sióstr franciszkanek w Gnieźnie.

Góra Grabarka: obchody święta Przemienienia

więcej
Uroczysta liturgia pod przewodnictwem zwierzchnika polskiego prawosławia abp. Sawy zakończyła trwające od wczoraj na Górze Grabarce prawosławne obchody święta Przemienienia Pańskiego. Wzięła w nich udział delegacja mnichów z greckiej Góry Athos, którzy przybyli do Polski z relikwiami Świętego Krzyża i św. Marii Magdaleny. Po raz drugi to najważniejsze dla prawosławia sanktuarium odwiedził także prezydent RP Bronisław Komorowski wraz z małżonką. - Tutaj bije serce polskiego prawosławia - powiedział o Górze Grabarce.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?