Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.

Adres:

św. Stanisława Biskupa i Męczennika
ul. Kościelna 10
42-287 Lubsza, Babienica
woj. śląskie
Diecezja: gliwicka
Dekanat: Woźniki
Miejscowość: Lubsza, Babienica

Opis:

telefon: 034/356-63-26
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Duchowny porwany w Syrii

więcej
Uzbrojeni napastnicy porwali 21 maja ks. Jacquesa Mourada z klasztoru św. Eliasza w Al-Qaryatayn, ponad 100 km od Palmyry w Syrii. Dzień wcześniej syryjski duchowny rozesłał wiadomość: "Ekstremiści z Państwa Islamskiego zbliżają się do naszego miasta. W Palmyrze zabili wielu ludzi, ucinając im głowy. Proszę, módlcie się za nas".

Poparcie apelu siostry M. Chmielewskiej

więcej
Luterański duchowny z parafii w Szczyrku Salmopolu poparł inicjatywę siostry Małgorzaty Chmielewskiej, przełożonej Wspólnoty Chleb Życia, która zaapelowała do premier Ewy Kopacz, by Polska korzystając z istniejącej w prawie procedury przesiedlenia, przyjęła 300 rodzin syryjskich chrześcijan. Zdaniem ks. Jana Byrta, sprawa wymaga wspólnego działania Kościołów chrześcijańskich w Polsce.

X Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej "Szukałem Was"

więcej
Koncerty, wystawy o warsztaty składają się na program X Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Szukałem Was", który 21 maja wieczorem rozpoczął się w Zakopanem. Honorowy patronat sprawuje nad nim metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz. Pierwszym gościem festiwalu był Marek Szala, autor papieskiego ołtarza pod Wielką Krokwią.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?