Forum Deon.pl Forum Deon.pl

"Pranie mózgu" - metody i skutki manipulacji

Autor Wiadomość
deon
Gość
2011-08-07 19:22:56
Zjawisko prania mózgu jest jednym z najsilniej działających mechanizmów przemocy psychicznej, stanowi jej istotę. Znane jest już od czasów starożytnych. Obecnie występuję w wielu dziedzinach życia politycznego, społecznego, reklamach, sektach religijnych i życiu rodzinnym.
więcej
mb
Gość
2011-08-07 19:22:56
 Świetny i potrzebny artykuł. dziękuje
per...
Gość
2011-08-07 20:23:11
Straszne rzeczy, po pierwsze straszne jest to skąd się biorą tacy sadyści, a po drugie straszne jest skąd się biorą tak głupie kobiety i wychodzą za sadystów. To się chyba nazywa masochizm. Zdaje się, że "swój do swojego ciągnie". Tak czy owak patologia, mam dość po tym artykule, trzeba poszukać artykułu o czymś normalnym i miłym...
mało wiesz
Gość
2011-08-07 21:03:59
skąd się biorą tak głupie kobiety i wychodzą za sadystów.

Jak jeszcze trochę poczytasz w tym temacie, to się dowiesz, że sadyści przed ślubem bywają czarujący. A poza domem zwykle uchodzą za bardzo miłych ludzi.
per...
Gość
2011-08-07 21:13:05
Chcesz powiedzieć, że sadyści są tak super aktorami, że nie ma możliwości zauważenia tego przed ślubem. Może jednak jest jakiś sposób na poznanie prawdy, jak wiesz więcej  to podziel się tym tu dla przestrogi wszystkich mniej wiedzących :)
per...
Gość
2011-08-07 21:27:38
"Jak jeszcze trochę poczytasz w tym temacie, to się dowiesz, że sadyści przed ślubem bywają czarujący. A poza domem zwykle uchodzą za bardzo miłych ludzi.
"

Chcesz powiedzieć, że są mili dla wszystkich oprócz jednej osoby - żony - i że uwidacznia się to dopiero po ślubie? Czyli, że wybiera sobie ofiarę w osobie żony?
las palomas
Gość
2011-08-08 21:05:02
Aleś ty naiwny per, albo udajesz, moze sam jesteś takim typkiem stosującym przemoc, co?
per...
Gość
2011-08-09 16:30:38
Niech ta poniższa chamska i niczym nie zawiniona obraźliwa odzywka do nieznanej zupełnie osoby, będzie świadectwem jak nie warto wypowiadać się tu w komentarzach. Straszne i skandaliczne, że dopuszcza się publikowanie obraźliwych komentarzy, a w tym przypadku nawet insynuujących praktykowanie czynów przestępczych.
Skoro nie szanuje się tu drugiej osoby, to naprawdę nie warto się wystawiać na takie sadystyczne praktyki. Ja nie jestem masochistką więc nie będę się wdawała w obraźliwą rozmowę i to są moje ostatnie słowa w tym wątku.
coś za coś
Gość
2011-08-09 19:16:24
Niech ta poniższa chamska i niczym nie zawiniona obraźliwa odzywka do nieznanej zupełnie osoby, będzie świadectwem jak nie warto wypowiadać się tu w komentarzach. Straszne i skandaliczne, że dopuszcza się publikowanie obraźliwych komentarzy, a w tym przypadku nawet insynuujących praktykowanie czynów przestępczych.
Skoro nie szanuje się tu drugiej osoby, to naprawdę nie warto się wystawiać na takie sadystyczne praktyki. Ja nie jestem masochistką więc nie będę się wdawała w obraźliwą rozmowę i to są moje ostatnie słowa w tym wątku.

brak obowiązkowego logowania powoduje staczanie się... komentarzy na samo dno
tak to niestety udziela się ludziom...
to przykre i dołujące

Per, pozdrawiam Cię miło.
cały link
Gość
2011-08-09 19:21:19

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook