Forum Deon.pl Forum Deon.pl

Czy dziewictwo jest dziwactwem?

Autor Wiadomość
Magdalena
Gość
2014-01-01 17:20:38
Do ~innynikt,
Pan Jezus w wolności Syna Bożego z miłością pełnił wolę Swojego Ojca. Kochał wszystkich bez wyjątku, a powodem i celem Jego życia było pragnienie zbawienia ludzi, a nie potępienie. Gdybyś Ty żył bliżej Boga byłbyś szczęśliwy pełniąc Jego wolę i uważałbyś się za pierwszego, nie ostatniego.
innynikt
Gość
2014-01-01 19:41:35
To ludzie uważaja mnie za ostatniego bo potepiam ich (niesprawiedliwych),potępiam też samego siebie bo sam robiłem rzeczy niesprawiedliwe wobec innych (słabszych).Sprawiedliwość to \"życie nie kosztem innych\".Potepiam ludzi niesprawiedliwych bo nie tylko moim kosztem żyli,ale tak samo żyją kosztem innych ludzi i istot-i wieiecznie rosną w siłe.Jezus powiedział że chce zbawić ludzi,ale w swoim życiu wyraznie potepiał niesprawiedliwych-pierwszych wśród ludzi.Wsród ludzi tak samo jak wśród zwierząt panuje rywalizacja o władze,umiejace podporządkowywać sobie innych osobniki w drodze doboru naturalnego osiagaja dominacje w populacji (tworzą oni prawa,kulture,tradycje,normy społeczne,zwyczaje a takze religie-usprawiedliwiajace okrucieństwa).Jezus chciał dać szanse wszystkim...ale powiedział też że błogosławieni są ci co pragna sprawiedliwości...powiedział też ze nikt nie moze iść jego drogą kto jest ze świata,nie nienawidzi świata.Najbardziej prawde oddaje ten tekst \"Jeśli was swiat nienawidzi...Gdybyście byli ze swiata,świat by was kochał jako swoją własność...Gdybym nie przyszedł i nie mówił do nich,nie mieliby grzechu...i dalej (J 15-16).Z tego tekstu wynika że ludzie nienawidzili go za odkrywanie prawdy tych co uważali się za pierwszych.Zgodzę się z tym ze Jezus chciał dać szanse wszystkim ,nawet grzeszniką żeby zaczeli szanować życie innych-ostatnich...(dlatego nie odrzucał ich żeby i oni nnie odrzucili jego ideologi a zmienili się)
Ja jednak nienawidzę niesprawiedliwości i ludzi niesprawiedliwych nad wszystko i bede potępiał to (nawet we własnej naturze).Popieram tylko ludzi co takze nienawidzą-sprzeciwiaja się niesprawiedliwości życia kosztem innych,sa wrażliwi i niepodporzadkowuja sobie cudzego życią,istniena i nienawidza świata władzy niesprawiedliwych :)

Magdalena
Gość
2014-01-02 12:58:29
Do ~innynikt,
W sensie biblijnym sprawiedliwość oznacza zawierzenie Bogu i pełnienie Jego woli, a nie subiektywną ocenę własnego czy czyjegoś postępowania. Będąc świadomym dziecięctwa Bożego nie możemy podejmować się osądu bliźnich, ponieważ nie kochamy ich tak jak Bóg, nie znamy ich historii, serc, myśli, etc. Ale mając doświadczenie nieskończenie doskonałej miłości Boga Ojca do Ciebie, będziesz jak najedzony arystokrata oddający kawałek tortu żebrakowi - człowiekowi, który miłości Bożej jeszcze nie doświadczył.
innynikt
Gość
2014-01-02 19:17:37
Sprawiedliwość-życie tylko nie kosztem innych .Ludzie i zwierzata żyją obok siebie w jednym środowisku,każdy żywy organizm potrzebuje do życia zdobywać energie.Rośliny zdobywają energie od słońca,wody i ziemi,zwierzęta roslinożerne z roślin...a zwierzeta mięsożerne kosztem innych zwierząt.Tak samo ludzie większość podporzadkowała sobie innych ludzi zwierzęta,rosliny i ziemie.Między zwierzętami w stadzie-ludzmi także panuje rywalizacja o zdobywanie energi=władzy,ludzie dażą do władzy i podporzadkowania sobie innych ludzi by zdobyć energie,korzyści do życia (jedzenie=pieniądze=teren=pozycje społeczne=władze=samice=wybory partnerów=odrzucenie=systemy uznające jednych za gorszych innych za lepszych=przywileje dla pierwszych=pogarda ostatnimi=okrucieństwa wobec podporządkowanych=brak szacunku=odbieranie innym a zagarnianie sobie=prześladowanie=śmiech=odrzucenie społeczne=zabijanie=dyskryminacja=popieranie silniejszych przez większość=eliminowanie słabszych=życie w stadzie i odrzucanie razem najgorszych,odmieńców,przeciwników=odbieranie praw sprzeciwiającym się=bicie s.s.=zastraszanie s.s=zazdrość=upokażanie sprzeciwiajacych się lub słabych społecznie=...=ENERGIA KOSZTEM INNYCH).Wszystkie te zachowania maja na celu zdobycie energi bezpośrednio lub poprzez podporzadkowanie i odrzucenie w stadzie odstających,ostatnich przez pierwszych-majacych przywileje i poparcie=rywalizacja=dobur naturalny (selekcja genetyczna).Tylko człowiek o wrażliwym i nieograniczonym umyśle zrozumie zależność tych zjawisk.Jestem człowiekiem sprzeciwiajacym się tym co uważają sie za pierwszych i tym co wiekszość uwarza za pierwszych.Sprzeciwiam się także wszelkim normom społecznym,zwyczajom,tradycjom,religiom i całym grupom społecznym które przesladuja i odrzucaja wrażliwych-buntowników-sprawiedliwych? ludzi a popieraja bestialstwo dzisiejszych czsów i niesprawiedliwość ludzi...
Moje potępianie ludzi niesprawiedliwych i ocenianie nie jest subiektywne,jest wynikiem tego że sam zostałem odrzucony przez tych ludzi...(i zrozumiałem ten system)...większośc ludzi ich popiera i podaje im ręke więc staja sie tacy sami.Ludzie niesprawiedliwi nigdy się nie zmienia-taka ich natura,żaden system-miłość od boga i inne ich nie zmieni.Miłość jest odwrotnością niesprawiedliwości czyli "życiem dla kogoś"lub oddaniem swoich dóbr energi przywilejów bezinteresownie blizniemu.
Mam pytanie...Kto ochroni ofiary niesprawiedliwych ludzi jeśli każdy będzie okazywał oprawcom  miłośierdzie?,czy to pomoże ludziom którzy bez powodu sa krzywdzeni,przesladowani...
Tylko człowiek który sam jest niesprawiedliwy i nie doznał nigdy odrzucenia popiera ludzi niesprawiedliwych.Odrzucenie wśród ludzi,za co?Za to że odkrywam ich obłude i nie oddaje pokłonowi niesprawiedliwym tym co krzywdzą innych...
innynikt
Gość
2014-01-02 21:40:53

Do autorki
Mam prośbe,czy mógłby ktoś usunąć moje wpisy,zwłaszcza te na początku  2013-12-20 21:22:58  i  2013-12-20 21:42:58,albo najlepiej wszystkie...skoro nikt mnie nie popiera to poco mam tu pisać

Magdalena
Gość
2014-01-03 08:41:42
Do ~innynikt,
Rzeczywiście, juz nic więcej nie musisz pisać, bo to co już napisałeś wyjaśniło, dlaczego ta dziewczyna Ciebie nie chce - pycha i nienawiść zabiją każdą miłość…
innynikt
Gość
2014-01-03 17:10:52
Nie pycha... tylko zostałem odrzucony przez ludzi.Zaczełem buntować się przeciwko tym ludzią którzy mnie odrzucili.Jestem typem buntownika.Dlatego odrzucam kobiety które akceptuja wszystkich ludzi,bo akceptują one też tych co mnie odrzucili.I tu jest zrudło tego dlaczego szukam kobiety buntowniczki-odrzuconej-dziewicy(oczywiście).Te kobiety które nie dostrzegaja bestialstwa dzisiejszych czasów,prawdopodobnie nigdy nie zostały odrzucone wsród ludzi więc uważają że wszyscy ludzie są dobrzy.Dlaczego jedni ludzie zostają odrzuceni a drudzy nie??? Od dawna szukam odpowiedzi...
Odrzucani są ludzie wrażliwi i ci co dostrzegają niesprawiedliwość u ludzi,dostraegaja to co inni nie widzą,dlatego sa przesladowani i uznani za nieprzydatnych w społeczenstwie,niezrozumiali...Dostrzegaja oni rzeczy które ludzi uważajacych się za pierwszych mogą uczynić ostatnimi-dlatego są eliminowani...
Na czym polega ta wrodzona? wrażliwość i dostrzeganie niesprawiedliwości?...Ludzie wrażliwi są więc naturalnie odrzucani i wypierani przez tych niewrażliwych-w społeczeństwach-w procesie ewolucji.W moim przypadku wrażliwości towarzyszy myśl że nie trzeba robić tego co inni-ludzie niesprawiedliwi,nie można im sie też podporzadkować bo wtedy buduje się ich system-władzy,nie można stać się takim jak oni,nie podawj reki temu co krzywdzi innych...
CZY TO JEST PYCHA?...czy wrażliwi-dostrzegający niesprawiedliwość ludzie nie mają prawa głosić tego co myślą dostrzegaja i doświadczyli???
Wrażliwość idzie w parze z myśleniem nieograniczonym i samoswiadomoscią...samoświadomości towarzyszy myśl sprzeciwianie się instynktom (checi bycia pierwszym nad innym człowiekiem-istotą)...
Ludzie niewrażliwi wogole nie myślą,naśladują ludzi pierwszych.
Wrażliwość to wiedza i myślenie...
A pisać będe w internecie bo ktoś musi sprzeciwiać się,szukam ludzi buntowników,jestem w trakcie robienia strony internetowej która będzie wyłapywać ludzi sprzeciwiajacych się niesprawiedliwości.
Ale nie podam tu linku narazie,bo muszę ją poprawić (błędy).Poza tym niepotrzebnie pisałem tu o moim życiu...ale napisałem prawde o naturze ludzi,ktoś z moich sprzymieżensów może trafić na to...:)
moje zdanie
Gość
2014-01-03 17:58:50
dziwactwem jest to ciąge pisanie o dziewictwie. Lepiej piszcie o fatalnej slużbie zdrowia w naszym kraju i kilkulatnim oczekiwaniu do lekarzy specjalistów oraz na zabiegi. Bo to są PRAWDZIWE PROBLEMY, a nie ciągłe zaglądanie pod spódnicę.
Magdalena
Gość
2014-01-04 11:37:26
Do ~innynikt,
Nie ma Boga w tym, co piszesz.
innynikt
Gość
2014-01-04 16:49:38
Bóg jest życiem we wszechświecie i ...Jeśli na ziemi życie opiera się na tym że jedne istoty-organizmy wpływają destruktywnie na drugie (by zachować się przy życiu),to strach pomyśleć co tam się dzieje w kosmosie.Napewno są o wiele bardziej rozwinięte i o wiele starsze cywilizacje-żywe (przeminiające energie istoty?),rozprzestrzeniające się i samoswiadome.Czym jest życie...DNA?,czy może czymś więcej-jakąś energią...NIEWIEM
Co było poczatkiem tego?-KREATOR
Tak więc człowiek na ziemi jest tylko częścia wszechświata.Coś powoduję u mnie pragnienie spawiedliwości,chęc budowania sprawiedliwości na ziemi wśrud ldzi i zwierząt.Ziemia jest częścią wszechświata,kto widzi to wie że są w kosmosie inne istoty które dały poczatek życiu.Człowiek powinien żyć tak jak te istoty które dały początek życiu?
Na ziemi początek życiu dały rośliny-czerpiące energie tylko ze słońca,wody,ziemi.
Organizmy cudzożywne-ludzie prawdopodobnie? zniszczą całe życie na ziemi lub zbudują prawdziwe piekło,trzeba to powstrzymać...w tym piekle istoty ostatnie będą cierpieć (zwierzęta,ludzie wrażliwi),a pierwsi będą żyć w raju...:-(

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?